93 سال خوبی بود..

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

1.امروز که اسم واقعی خودم را سرچ کردم هیچ مطلب یا عکسی که به من ارتباطی داشته باشد روی مونیتور نیامد. حتی وقتی اسم وبلاگ قبیلی م را هم سرچ کردم چند نام چند شرکت سازنده ی دستگاه تهویه و آرشیو چند ربات از پست های وبلاگم آمد که فقط می شد خواندشان و از آنها به هیچ جایی نمیشد رسید.

چند ثانیه چشم هایم را بستم و از این تفکیک آن من واقعی و این من مجازی کیفور شدم. به هیچ وجه دوست ندارم دوباره این حجم استرس و ناآرامی که به قولی خود کرده بودن و تدبیر هم نداشتند سمتم بیاید.

2.راست میگویند که هر چه سن آدم بیشتر میشود عاقل تر میشود اما متاسفانه هیچ وقت عاقل مطلق نمیشود، فی المثل همان پیرمرد در بستر مرگ که گفت کاش ده دقیقه پیش آن حرف را به پسرم نمیزدم.. جالب است. تا آخرین لحظه هم اشتباه میکنیم و اشتباه بخشی از زندگیست. نه نه نه..نمیخواستم این بند نوشته این سمتی برود..میخواستم بگویم اشتباه من و شما که یک سری بچه با سایز بزرگسالیم زود یک کلاغ چهل کلاغ میشود اما پیر ها میدانند که چه طور اشتباه شان را گردن بقیه بیاندازند و هیچ کس نفهمد.  کلا خودم هم نفهمیدم چه گفتم و چه میخواستم بگویم!

3.بخش جالب نوشت این است که قبل از هزار و یک سوژه برای نوشتن داری ..بعدش هم داری، اما یکهو وقتی صدای جیلیک جیلیک کیبرد بلند میشود آن یک سوژه را هم نداری.

4.یک آرزو دارم. یک آرزوی مجازی. کاش همه ی مجازی ها همینجا در همین دوری و دوستی قشنگی که داریم باقی بمانند و واقعی نشوند. میدانی وقتی واقعی میشوید سخت فراموش میشوید. همین مجازی بودن همین اسم ها به هزار زحمت در ذهن آدم کمرنگ میشود..حالا با چهره و صدا مصیبتی میشود.. از آن مصیبت تر این میشود که یک آدم واقعا خوب باشد و تو درک خوب بودن را نداشته باشی..و نادان وار در برابر خوبی از حد گذشته جفک بیاندازی..خیلی حس بدی ست..خیلی

با این شخص ام...خودش اگر این پست را خواند میفهمد و همین کافیست..و یک ببخشید بدهکارم به  خاطر این که جرات نکردم همین حرفها را مستقیم به خودت بگویم.

5.ذوق و شوق داشتم..گفت برو اتاق کناری...رفتم...گرفتمش..

وقتی عینکم را زدم در لحظه چند سال سن ام بالا رفت و حس کردم واقعا پیر شدم. بین خودمان بماند از پله ها که پایین می آمدم چشم هایم هم گرم  شد و نزدیک بود گریه ام بگیرد اما.. اما...یه خودم گفتم..تو مردی گریه نکن..

یک لحظه جای خالی پاکت سیگارم که را عمیقا احساس کردم.. حیف که نبود..حیف

6. حس کامنت تایید کردنم نیست..ببخشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها